StrawberryNET.com

Marka Sayısı: 417

Ürün Sayısı: 8.062

(23 kullanıcı, ortalama 4,1)

500 markaya ait 20.000'den fazla ürün içeren kataloğu ile dünyanın en büyük kozmetik alışveriş sitelerinden biri olan StrawberryNet, Türkiye'ye ücretsiz kargo ve %100 para iade garantisi ile hizmet vermektedir.

YKM

Marka Sayısı: 56

Ürün Sayısı: 1.205

(2 kullanıcı, ortalama 4,5)

Türkiye'nin ilk ve en büyük çok katlı mağaza zinciri YKM, 30 ildeki 60 mağazasının yanı sıra, internet mağazasıyla en ünlü markaların en sevilen kozmetik ürünlerini kapınıza getiriyor.

Boyner

Marka Sayısı: 56

Ürün Sayısı: 1.203

(2 kullanıcı, ortalama 3,5)

Çokkatlı mağazacılık sektöründe Türkiye'nin lider markalarından olan Boyner, kozmetik ürün çeşitleriyle de dikkat çekiyor. Boyner'in mağazada değişim ve iade olanağıyla alışverişinizi daha rahat yapabilir, vade farksız taksit, ücretsiz kargo gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

MissPera

Marka Sayısı: 129

Ürün Sayısı: 1.131

(1 kullanıcı, ortalama 4,0)

2011 yılında Markafoni bünyesinde kurulan MissPera, online kozmetik ve parfüm alışverişinin ne kadar akıllıca yapılabileceği fikrini göstermek amacıyla yola çıkmıştır. MissPera.com, bakımlı ve güzel olmanın bir lüks olmadığını, aksine bir tık uzağınızda olup hesaplı bir şekilde yapılabileceğini göstermeyi hedeflemektedir.

Lidyana

Marka Sayısı: 49

Ürün Sayısı: 469

(2 kullanıcı, ortalama 4,5)

Ünlülerin tercihi Lidyana.com, ünlü marka ve tasarımcılara ait takı, giyim, ayakkabı, saat ve gözlük ile çanta, parfüm, kozmetik ve aksesuar ürünlerini aynı çatı altında topluyor. Gündüzden geceye, her anınıza eşlik edecek ürünler Lidyana.com'da sizleri bekliyor.

Yves Rocher

Marka Sayısı: 1

Ürün Sayısı: 307

(1 kullanıcı, ortalama 4,0)

Markamız 1959 yılında Fransa’nın Bretagne bölgesinde, Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kuruldu. Bugün hala ürünlerimizi Bretagne’daki üretim tesislerimizde üretiyor ve ürünlerimizin aktif bileşenini oluşturan bitkilerin büyük bölümünü yine Bretagne’daki organik tarım sahalarımızda yetiştiriyoruz.

Teknosa

Marka Sayısı: 24

Ürün Sayısı: 229

İlk değerlendiren siz olun.

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir.

mizu

Marka Sayısı: 63

Ürün Sayısı: 197

(2 kullanıcı, ortalama 5,0)

Her gün başka bir sen, nasıl olmak istersen...

Dünya e-ticaret devi Amazon.com'un da ortaklığının bulunduğu ve Türkiye'nin en büyük çiçek satıcısı CicekSepeti.com'un dahil olduğu Bright E- Ventures Corporation'un markası mizu, seni her gün yeni bir senle tanıştırıyor.

Media Markt

Marka Sayısı: 7

Ürün Sayısı: 18

İlk değerlendiren siz olun.

İnternete özel indirimlerle "Bakmadan Almam" dedirten fiyatlar.

MAC Cosmetics

(1 kullanıcı, ortalama 2,0)

Tüm MAC ürünleri MAC Cosmetics Türkiye internet mağazasında!

Estee Lauder

(1 kullanıcı, ortalama 4,0)

Tüm Estee Lauder ürünleri Estee Lauder Türkiye internet mağazasında!

Clinique

İlk değerlendiren siz olun.

Tüm Clinique ürünleri Clinique Türkiye internet mağazasında!

Perfume Emporium

Marka Sayısı: 250

Ürün Sayısı: 1.802

(6 kullanıcı, ortalama 3,8)

9.000'den fazla ürün, %70'e varan indirimler. Türkiye'den Visa ve MasterCard SecureCode ile sipariş kabul ediyor. Kargo ücretleri sipariş sırasında hesaplanıyor.

FragranceX.com

Marka Sayısı: 106

Ürün Sayısı: 562

(36 kullanıcı, ortalama 3,3)

FragranceX.com, 15 binin üzerinde orijinal ürün içeren kataloğuyla ABD ve dünya genelinde bilinen mağazalardan birisidir.

SkinCareRx

Marka Sayısı: 54

Ürün Sayısı: 315

(7 kullanıcı, ortalama 4,3)

SkinCareRx 1999 yılında kurulduğundan beri sürekli büyüyen, cilt bakım ürünlerinde uzman, güvenilir bir mağazadır.